Folie kiszonkowe

Dla klientów najbardziej wymagających, którzy oczekują produktu o najwyższej jakości, oferujemy folie kiszonkarskie EXTRA – folia kiszonkarska o zwiększonej wytrzymałości mechanicznej I odporności na przebicie.

TRZYWARSTWOWA FOLIA KISZONKARSKA

czarna lub czarno-biała zapewnia właściwą temperaturę niezbędną do procesu zakiszania. Przykrycie folią ogranicza dostęp powietrza i wody oraz ulatnianie się dwutlenku węgla pełniącego funkcję konserwantu kiszonki.

Dzięki zastosowaniu produktu folia kiszonkarska czarno-białej uzyskuje się polepszenie wydajności kiszenia. Biała warstwa odbija promienie słoneczne i zapobiega obniżaniu wartości pokarmowej w procesie zakiszania, co występuje przy zastosowaniu folii czarnej. Natomiast warstwa czarna ma na celu utrzymanie właściwej temperatury wewnątrz pryzmy.

Zastosowanie folii kiszonkarskiej polega na okrywaniu uformowanych pryzm z odpowiednio rozdrobnionej kukurydzy, traw, liści buraków przeznaczonych na kiszonki do karmienia zwierząt.

Podstawowym celem stosowania produktu takiego jak folia kiszonkarska jest ograniczenie dostępu powietrza i światła w celu prawidłowego przebiegu procesu kiszenia oraz zabezpieczenia otrzymanej kiszonki przed zabrudzeniem i wpływem czynników atmosferycznych.

Folia kiszonkarska - Opis produktu

WłaściwośćWratości
Szerokość *6, 8, 10, 12m± 0,3m
Grubość0,11 ± 0,03mm
Długość nawoju*25, 33mb ±0,5mb
Barwa *Czarna lub czarno - biała
Naprężenie przy maksymalnej sile rozciągającej>=15 MPa
Wydłużenie względne przy zerwaniu>= 400%
Stabilność wymiarów
w temperaturze 100C
< 4%